Linia | Traseul |
Grafic de circulatie (tabel grafice pentru zile lucratoare; zile de simbata si duminica; respectiv sarbatori legale) |
||
Pod CFR - Olosig - Gara Centrala - Emanuil Gojdu - Piata Unirii - Pod CFR |
1 Tur 1 Retur |
|||
Ioşia – Calea Aradului - Piaţa Unirii - Casa de cultura - Dimitrie Cantemir – Salca - Ceyrat - Universitate – Ioşia |
2 Tur 2 Retur |
|||
Pod CFR - Olosig - Decebal - Piata Unirii - Emanuil Gojdu - Gara Centrala - Pod CFR |
3 Tur 3 Retur |
|||
4 Tur 4 Retur |
||||
Nufarul - Salca - Universitate - Calea Aradului - Biserica Emanuel - Decebal - Olosig - Pod CFR |
5 Tur 5 Retur |
|||
6 Tur 6 Retur |
||||
Nufărul – Universitate - Piaţa Unirii – Calea Aradului - Piata Unirii - Casa de cultura – Nufărul |
7 Tur 7 Retur |
|||
8 Tur 8 Retur |