Selectați limba dvs
LiniaDescrierePod CFR - Olosig - Gara Centrala - Emanuil Gojdu - Piata Unirii - Pod CFR Ioşia – Calea Aradului - Piaţa Unirii - Casa de cultura - Dimitrie Cantemir – Salca - Ceyrat - Universitate – Ioşia.Pod CFR - Olosig - Decebal - Piata Unirii - Emanuil Gojdu - Gara Centrala - Pod CFR Nufarul - Parc Olosig - Gara Centrala - NufarulNufarul - Salca - Universitate - Calea Aradului - Biserica Emanuel - Decebal - Olosig - Pod CFR Nufărul – Dimitrie Cantemir - Casa de cultura – Piaţa Unirii – Calea Aradului - Universitate – NufărulNufărul – Universitate - Piaţa Unirii – Calea Aradului - Piata Unirii - Casa de cultura – NufărulPod CFR - Sinteza